Minden, amit tudnod kell az Underworld Kupáról!
2016-08-05 14:20:31

kommentGY. I. K.
Mielőtt kérdezel, olvasd el ezt az összefoglalót!

Ismét nagyon sok képanyag készült!
2011-08-16 11:28:37

kommentA 2011-es verseny videói...














teka logo

merkapt logo




kellys-logo


high5 logo


moose logo


motorex logo


heavy tools logo


tempo sport logo



mozgásvilág logo

bikemag logo

Nevezés


AZ ONLINE NEVEZÉST LEZÁRTUK! AZ ONLINE NEVEZÉST LEZÁRTUK! AZ ONLINE NEVEZÉST LEZÁRTUK! AZ ONLINE NEVEZÉST LEZÁRTUK! AZ ONLINE NEVEZÉST LEZÁRTUK! AZ ONLINE NEVEZÉST LEZÁRTUK! AZ ONLINE NEVEZÉST LEZÁRTUK! AZ ONLINE NEVEZÉST LEZÁRTUK! AZ ONLINE NEVEZÉST LEZÁRTUK! AZ ONLINE NEVEZÉST LEZÁRTUK!


NEVEZNI A MÁR CSAK AZ U19 LÁNYOK/FIÚK ÉS A FELNŐTT FÉRFIAK (1997-1987) TUDNAK A HELYSZÍNEN A SZABAD HELYEK EREJÉIG!


A 2016-os versenyre megkezdődött a nevezés! A nevezés csak a nevezési díj megfizetésével válik érvényessé!

A verenyre előnevezéssel lehet jelentkezni. Helyszíni nevezésre az esetlegesen üresen maradó helyek számáig lesz lehetőség, így ez nem garantálható.



Nevezési díj:

2016. május 31-ig 3000 Ft, június 1-től július 31-ig 4000 Ft, augusztus 1-10. között és a helyszínen 5000 Ft

A nevezési díj tartalmazza:

- nevezési csomagot,
- 1 pár egyedi kivitelű MOOSE kerékpáros zoknit,
- HIGH5 Energy Gel-t,
- egytálételt,
- egészségügyi ügyeletet (mentő)
- chipes időmérést, számítógépes eredményregisztrációt,
- kulturált öltözőket és zuhanyzási lehetőséget,
- gondosan kijelölt és biztosított versenypályát,
- lehetőséget a kőbányai pincerendszerben való versenyzésre
- folyamatos jó hangulatot, felejthetetlen élményeket.

A nevezés az alábbi regisztrációs lap kitöltésével és a nevezési díj elutalásával történik. A nevezés leadásával a versenyző felkerül "függőben" státusszal a nevezési listára. A nevezési díj számlánkra történő megérkezésekor az induló státuszát "elfogadottra" módosítjuk, jelezve az érvényes nevezést.

A nevezési díjat a Merkapt Maraton Team Sportegyesület számlaszámra kérjük elutalni:
10918001-00000026-41680023 (UniCredit Bank)

Utaláskor a megjegyzésbe az induló nevét kérjük beírni, (több nevezés együttes utalásánál, minden induló nevét kérjünk feltüntetni).

Figyelem! Számlát csak a befizető nevére tudunk kiállítani, tehát ha a versenyző a saját számlájáról utal, nem fogunk tudni egyesületnek számlát adni.

Indulni csak a versenyző életkorának megfelelő futamban lehet, aki rossz futamba jelentkezik, azt a szervezők átrakják a kiíásnak megfelelő futamba.

A junior futamba 14 év alatti versenyzői is benevezhet, amennyiben licensszel rendelkező gyerekről van szó, akinek XCO vagy maraton versenyrutinja van (ám minden esetben kérünk egy előzetes szülői telefonhívást!).

Azt, hogy ki meilyik futamban indul, a résztvevő életkora határozza meg, (további részletek a kiírás menüpontban) találhatók.

1. futam (9.30) Próbafutam (férfi és nő 14-99 évesek)

2. futam (10.20) Junior és női (U19 fiú/lány és nők)

3. futam (11.40) Felnőtt férfi (1997-1987)

4. futam (13.10) Master1 férfi (1986-1978)

5. futam (14.40) Master2 férfi (1977-)



A próbafutamban bárki elindulhat (férfi és nő is), aki betöltötte a 14. életévét.

Ha neveztél és elutaltad a nevezésidíjat, de egy héten belül nem látod, hogy elfogadtuk volna a nevezésed, akkor jelezd és utána nézünk!

Nyomj egy lájkot, aztán nevezz!





Nevezési adatok / Entry / Anmeldung:

 

Név / Name:
Születési év / Year of birth / Geburtsjahr:
Egyesület neve / Team name:
Lakcím / Address / Adresse:
Email:

 

Futamok:

F1, Próbafutam
F2, U19 fiú/lány és női indulók
F3, Felnőtt férfi (1997-1987)
F4, Master1 férfi (1986-1979)
F5, Master2 férfi (1978-)

 

Nevezési feltételek elfogadása / Entry Acceptance of Terms / Die Teilnahmebedingungen habe ich akzeptiert:

 

Ellenőrző kód:

 

 


A versenyre jelentkezett és jóváhagyott nevezések

Próbafutam - foglaltság : 40/40


NévSzül.évEgyesület neveStátusz
Bakó Dániel1986Hazzard XCElfogadva
Bakó Donát2009PCCCElfogadva
Balassa Imre0Elfogadva
Balla Viktor1991Elfogadva
Bőr Zsófia1989PTStudioElfogadva
Bozóki György1967Péceli Túrakerékpáros EgyletElfogadva
Cserni Tamás1986Roprint Racing TeamFüggőben
Csete Endre1984Elfogadva
Hajnal Henrik1989Elfogadva
Halaska József1992CycleOnElfogadva
Jónás Péter1975Elfogadva
Kertész Balázs1992CycleOnElfogadva
Kiraly Attila1990Elfogadva
Kiraly Gyula1955Elfogadva
Kiraly Zoltan1988Elfogadva
Kiss Boldizsár1989Elfogadva
Kohajda Péter2001Függőben
Kóka Antal1976Elfogadva
Kovács Tamás1984Elfogadva
Lovas Dániel1982DST 28 Bike TeamElfogadva
Magyar Kinga1973Mecsek Maraton TeamFüggőben
Márkus Norbert1983Elfogadva
Márkus Zoltán1980Elfogadva
Mészáros Tamás1974Függőben
Nagy Gábor Ysolt1977Elfogadva
Ozsváth Tamás1969-Elfogadva
Papp Gábor1989Elfogadva
Papp Miklós Tibor1956Elfogadva
Pintér Dávid1988Elfogadva
Pók Bálint1981Elfogadva
Polyik Attila1974Elfogadva
Szabó Zita1977Elfogadva
Szanyi László Balázs1981OHPElfogadva
Szilágyi Barna1967Péceli Túrakerékpáros EgyletElfogadva
Szilágyi Norbert1982ValhallaElfogadva
Szvercsek Márk2001M-bike RACINGElfogadva
TREZEL1977team 85Függőben
Vágó Brigitta1988Elfogadva
Veres Pál 1987Függőben
Zsebő Gábor1982EURO ONEElfogadva


U19 fiú/lány és női indulók - foglaltság : 70/44


NévSzül.évEgyesület neveStátusz
Bartos Judit1978Merkapt Maraton Team SeElfogadva
Belencsák Dorián1999Superior MTB Team ÚjbudaElfogadva
Belencsák Marcell2002Superior MTB Team ÚjbudaElfogadva
Bertóti Rita1970Superior MTB TeamElfogadva
Cseh Veronika1970Alpinbike Team Endura Giant High5Függőben
Csuja Bálint 2003Superior MTB TEAMElfogadva
Czeizler Zsuzsanna1981Elfogadva
Darányi Máté2001Péceli túrakerékpáros egyletElfogadva
Fekete Krisztina1985Elfogadva
Filiczki Anita1976Hazzard Cross CountryElfogadva
Fördős Gergő Jenő1999Cube-CsömörElfogadva
Fördős Kata Barbara2001Cube-CsömörElfogadva
Goldoványi Krisztina1978Elfogadva
Gorzsás Zsanett2003Superior MTB Team Elfogadva
Hudák Szilvia1981Merkapt Maraton Team SEElfogadva
Kacsán Kornélia1987Trek SEElfogadva
Kálmánchey Ákos2000Bakony Bike KEElfogadva
Kárpáti Szilvia1962Elfogadva
Lőrincz Bendegúz2002Superior MTB TeamFüggőben
Lőrincz Benedek2004Superior MTB TeamFüggőben
Majoros Dávid2005Kőbányai Torna Club SportegyesületFüggőben
Németh Lili 2001CUBE Csömör Függőben
Ördög Ákos2006Crosskovácsi SKEElfogadva
Orosz Anita1981Trek SEElfogadva
Pakot András2006Köbányai Torna Club SEFüggőben
Péteri Niké1998SZINGO-Balaton TeamElfogadva
Sajcz Gergő2003Börzsöny CsászáraiElfogadva
Sátori Bence2002Crosskovácsi SKEElfogadva
Sejben Anita1984Salgótarjáni HKEElfogadva
Sós Bendegúz2000Superior MTB TeamElfogadva
Sós Lilla2003Superior MTB TeamElfogadva
Steványik Benedek2001ViniBikeElfogadva
Sylvester Balázs2000FEMAT-ZKSEElfogadva
Szekeres Viktória1983KTM TESZT TEAMElfogadva
szerdahelyi Dominika2001SUPERIOR MTB TEAMElfogadva
Tache Marike1996Speed-Way TeamElfogadva
Tölgyesi Júloa1986Elfogadva
Tóth Tamás Dominik2000CUBE CsömörFüggőben
TREZEL1977team 85Függőben
Vingl Balázs1998VKE-Nelson Pepperl+Fuchs MTB TeamElfogadva
Wolford Zoltán1999Szeged Életerő KSEFüggőben
Zawada Szabina1990Elfogadva
Zoboki Péter1998VKE Nelson Pepperl+Fuchs MTB TeamElfogadva
ZSEMBERY BOLDIZSÁR2007TÖRÖKBÁLINTI BMX KLUBElfogadva


Felnőtt férfi (1996-1986) - foglaltság : 70/65


NévSzül.évEgyesület neveStátusz
Bakó Richárd1993Elfogadva
Balogh Richard1990Elfogadva
Bankó Gergely1987Elfogadva
Bobek András1988Elfogadva
Bóna Dániel1995Függőben
Burján Ádám1987Elfogadva
Csesznák Péter1992Helly Cannondale TeamFüggőben
Csonka Olivér1995Cube csömörFüggőben
Darányi Bence1995Péceli túrakerékpáros egyletFüggőben
Doszev Gábor1990Bringabanda SCElfogadva
dr Zsidi Roland1987Elfogadva
Farkas Gergő1992Elfogadva
Földi Bence1993BVSC-ZuglóFüggőben
Fülöp Zoltán1987TigrisekElfogadva
Furus Ariel1990Elfogadva
Gérnyi Balázs1994Superior MTB Team ÚjbudaElfogadva
Grest Gábor1991MOFÉM TeamElfogadva
Hajdu Barnabás1991Elfogadva
Hajnal Henrik1989Elfogadva
Hornyák Dávid1992Hegyaljai BringásokElfogadva
Horváth Ádám1989Hegyaljai BringásokElfogadva
Illés László1992Esztergomi Küllőszaggatók KEElfogadva
Jenei Márton 1994-Elfogadva
Jobbágy Balázs1992Sólyom Team SEElfogadva
Juhász Gergő1987Elfogadva
Juhász László Pepe1987Elfogadva
Kimmel Balázs1987Superior MTBElfogadva
Kis Lehel1995Függőben
Kiss Csaba1994Elfogadva
Kiss László1990Elfogadva
Kopasz Milán1989-Elfogadva
Kosik János 1989Elfogadva
Lipták Márk Lőrinc1990Elfogadva
Madarász Tamás1992sörtetmesterElfogadva
Mandzsu Márton 1991TREK SEElfogadva
Mészáros Máté1987Elfogadva
Mikuska Tamás1989Elfogadva
Mirk Tamás1993PCCCElfogadva
Misku Zoltán1987Merida Maraton Team CSTElfogadva
Molnár Lóránd1988Életerő KseElfogadva
Nagy Ádám1990Elfogadva
Nagy László1987Elfogadva
Nagy Máté1989Függőben
Nagy Richárd1996Elfogadva
Neumann Bernát1989Elfogadva
Oletics Zoltán1989Elfogadva
Papp Tamás1988Függőben
Pusztai László1989Elfogadva
Sarkady Csaba1987Elfogadva
Sarkady Levente1991Elfogadva
Szalóki Tamás1993Elfogadva
Szuh Csaba1991TREK SEElfogadva
Tagscherer Attila1995PCCCElfogadva
Takács Zoltán1985Elfogadva
Tóth Péter1988Tekerés az életElfogadva
Tóth Tibor1988evobikeElfogadva
Tunyogi Imre1990Elfogadva
Vadász Ákos1988-Elfogadva
Varga Ádám1988Mesterbike ILB FactoryElfogadva
Varga Mátyás1989Elfogadva
várnagy marcell1989suporriorFüggőben
Veszelka Gergely1995Zengő SEElfogadva
Vicze Gergő1995Esztergomi Küllőszaggatók KEElfogadva
Vizkeleti Richárd1990Elfogadva
Wencz Gergő1992HegyiBringa SEElfogadva


Master1 férfi (1985-1978) - foglaltság : 70/71


NévSzül.évEgyesület neveStátusz
Ambrózy Péter1979ProtúrElfogadva
Beke Norbert1980SALTEaMElfogadva
Benedek Gabor1978Bike Zone Gödöllő Elfogadva
Bercsik Tamás1978HegyiBringa SEElfogadva
Bereczki László1980FEMAT ZKSEElfogadva
Bognár balázs1978Nail HarmonyElfogadva
Bónus Attila1982Elfogadva
Budai Zsolt1982Elfogadva
Csák László1979Elfogadva
Csányi Péter1981Elfogadva
Csermendy Péter1978Elfogadva
Csesznák Zoltán1982Superdry Trail TeamFüggőben
Csete Sándor1981Merkapt Maraton Team SEElfogadva
Czeczó Tamás 1978KTM Test Team Elfogadva
Czenki Tamás1981Femat-ZKSEElfogadva
dr. Kovács Kristóf1982Kőbányai Torna Club SportegyesületElfogadva
Dreysier Zoltán1979Faláb TeamFüggőben
Fábián Ferenc Levente1979Elfogadva
Fehér Paszkál1981akerekparbolt.huElfogadva
Forró Szabolcs1980Elfogadva
Gál Péter1982Siemens BringaklubElfogadva
Greskovits Márk1980Budapesti Ward Mária IskolaElfogadva
GYÛRÛ TAMÁS1982Elfogadva
Haáz Csaba1986sörAcélbanElfogadva
Hamar László1978Függőben
Holló Csaba 1983Elfogadva
Horváth Ákos1981Elfogadva
Jung János1981Elfogadva
Kalcsó Péter1983nincsElfogadva
Karakai Viktor1978Merida maraton team - CSTElfogadva
Kauker Márton1986-Elfogadva
Kiss Viktor1982Függőben
Koch Kristóf1979Eger MtbElfogadva
Kollár József 1984Superior Mtb Team Újbuda Elfogadva
Komka Norbert1979ZBBK - Zorall Bringás Baráti KörElfogadva
Kovács Attila1979Bike Zone GödöllőElfogadva
Kovács Győző1979Bike-Zone GodollFüggőben
Kovács István1978Tatanka Racing Team SEElfogadva
Kovács Tibor1979Egri BájkerekElfogadva
králik Gyula1986Elfogadva
Krompáczki Péter1985KTM Test Team Elfogadva
Lakat Róbert1978SALTEaMElfogadva
Lantos Norbert1984Elfogadva
Márkus János1984SZINGO-Balaton TeamElfogadva
Nagy Bence Bendeguz1979Kassák KSEElfogadva
Nagy Sándor Gergő1980Elfogadva
Németh Bálint1982FeláldozhatókElfogadva
Pálmai Zsolt1984BikepontElfogadva
Pámer Gábor1980-Elfogadva
Pásztor Attila1986ZBBKElfogadva
Polgár Imre1979Elfogadva
Prépost József1983Elfogadva
Prépost Tamás1980Elfogadva
Rammer Gábor1979Elfogadva
Rausch Péter1983KTM TESZT TEAMElfogadva
Salfer András1980SALTEaMElfogadva
Schmidtmayer Peter1982Tatai VolánElfogadva
Sitkei Zsolt1979Péceli Túrakerékpáros EgyletElfogadva
Szabadi Attila1986-Elfogadva
Szabó László1986Evolució KSE KisbérElfogadva
Szántai Vecsera Bálint1985Merkapt Maraton Team SEElfogadva
Szekeres Zsolt1986KTM TESZT TEAMElfogadva
Szentes Szabolcs1978-Elfogadva
Szmolka Ferenc1985Team 3KElfogadva
Takács Tamás1978Szuper BetonElfogadva
Török Gyula1980Függőben
Tóth András1981Team Econix-CRElfogadva
Vallier Renaud1985Elfogadva
Vámos László1979Brringabanda Sc.Elfogadva
Varga Péter1978Elfogadva
Végvári Ferenc1986MOFÉM TeamElfogadva


Master2 férfi (1977-) - foglaltság : 70/70


NévSzül.évEgyesület neveStátusz
Andorka Gyula1967PTStudio Elfogadva
angyal zsolt1976Elfogadva
Bagoly Béla1975Elfogadva
Berkes Mészaros János1972Meditech SCElfogadva
Bódi Attila1967Bódi AttilaFüggőben
Bognár Tibor1977Merkapt Maraton SEElfogadva
Bőr Zoltàn1971MOFÉM TeamElfogadva
Bucsi András1954KTM TESZT TEAMElfogadva
Cseri Csaba1975Elfogadva
Dervalics Gábor1977Femat-ZKSEElfogadva
dr. Imre Szabolcs1975Merkapt SEElfogadva
Dudás János1976Alpinbike teamFüggőben
Ecsedi Péter1968ASE Kerékpár / MerkaptElfogadva
Elek Gábor1976Elfogadva
Fehér Libor László1974-Elfogadva
Feledi Gergely1977Salgótarjáni HKE - VelosportElfogadva
Fésüs László1969Meditech SCElfogadva
Frics Balázs1974Salgótarjáni HKEElfogadva
Gerőfi Gábor1976Elfogadva
GOMBOLAI LÁSZLÓ1970VITALITÁS-SE MTB TEAMElfogadva
Gugó Gábor1975Elfogadva
Hídvégi Ariel1977Merida maraton team - CSTElfogadva
Horváth Árpád1975Elfogadva
Horváth Győző1973Elfogadva
Káldi Tamás1975FEMAT ZKSEElfogadva
Kalmár Csaba1976Elfogadva
Katona Péter1968Tatai VolánElfogadva
Keczkó Zoltán 1969Merkapt Elfogadva
Kelemen András1975Elfogadva
Kern István1977Elfogadva
Kiss Imre1977Elfogadva
Kiss-Rigó László1974Esztergomi Küllőszaggatók Kerékpár EgyesülettElfogadva
Korándi Róbert1977Mazsola kseElfogadva
Kőszegi Krisztián1977Trek SEElfogadva
Kovács Balázs1976FOOTSTRONG Se.Elfogadva
Kovács László1966Trek SEElfogadva
Kunischewski Dirk1972-Elfogadva
Lakatos Áron1977Tatai VolánElfogadva
Malomházi Balázs1976Bajnai Kick-Box És Szabadidő SEFüggőben
Molnár Yeti Tibor1965Esztergomi Küllőszaggatók KEElfogadva
Nagy László1967Bike Zone GödöllőElfogadva
Németh Zoltán1971CUBE CsömörFüggőben
Ódor János1968Kiválók KSEFüggőben
Olàh Zoltàn1974Elfogadva
Olaf Weyer1971Elfogadva
Pacsay András1967HOH SCElfogadva
Papp Mihály1973Elfogadva
Pásztor László1974Trek SEElfogadva
Pataki Roland1975Elfogadva
Pátrovics Richárd1970Függőben
Paucsics Szabolcs1976Elfogadva
Pribula Adrián1974Elfogadva
Rákosfalvi Csaba1973Elfogadva
Sajcz László1967Börzsöny Császárai Bike TimeElfogadva
Sátori Szabolcs1971Elfogadva
Sógor Artúr1977Bike Zone GödöllőFüggőben
Sós Sándor1971Superior MTB TeamElfogadva
Specziár Viktor1972Kőbányai Torna Club SEElfogadva
Süveges Ernő1970NincsElfogadva
Szabó Gábor1974Függőben
Szapor Gergely1977Veloprima SCElfogadva
Szekeres József1967Bike Zone GödöllőElfogadva
Szekeres Sándor1961KTM TESZT TEAMElfogadva
Szentgyorgyi Krisztian1973MozgasvilagElfogadva
Szerdahelyi Balázs1975SUPERIOR MTB TEAMElfogadva
Szuchovszky Endre1975Tatai VolánElfogadva
Szűcs Gábor1976Bringabanda SC.Elfogadva
Távoly Tamás1970Speed-Way teamElfogadva
Wencz Miklós1965HegyiBringa SEElfogadva
Zareczky-Simon Péter1973Vadegerek XCM RHElfogadva


RedbullFőoldalKapcsolat