Minden, amit tudnod kell az Underworld Kupáról!
2016-08-05 14:20:31

kommentGY. I. K.
Mielőtt kérdezel, olvasd el ezt az összefoglalót!

Ismét nagyon sok képanyag készült!
2011-08-16 11:28:37

kommentA 2011-es verseny videói...










teka logo

merkapt logo




kellys-logo


high5 logo


moose logo


motorex logo


heavy tools logo

olimpiai otproba logo


tempo sport logo



mozgásvilág logo

bikemag logo

2011-08-15 12:36:54

Eredmények 2011


2011. augusztus 13-án a Merkapt Maraton Sportközpontban második alkalommal került megrendezésre a MOFÉM Underworld Kupa, melynek eredményei - futamok szerint - alább találhatóak. Minden futamban az abszolút eredmények kerültek értékelésre, kivétel az első futam volt, ahol a női és a junior mezőny együtt versenyzett.

Junior férfi  
Helyezés Rajtszám Név Egyesület Körszám Idő
1 A08 Szalontay Bence Merida Team CST 12 01:03:00
2 A02 Csépányi Gábor Ó.K.E 12 01:06:54
3 A15 Bálint András Serrenők 11 01:01:18
4 A09 Fetter Ármin PCCC 11 01:02:26
5 A16 Molnár Péter Ózdi Kerékpáros Egyesület 11 01:03:13
6 A21 Vicze Gergő Eszergomi Küllőszaggatók KE 11 01:06:46
7 A03 Karl Dávid Magellan Kőbánya TC 11 01:06:55
8 A04 Méhes Dávid Magellán Kőbánya Torna klub 10 01:01:24
9 A05 Ilcsik Dániel 10 01:03:55
10 A20 Hollós Gergő 10 01:06:32
11 A22 Dormán Balázs 10 01:07:26
12 A06 Süveges Barna Hit.hu Cycling team 9 01:01:01
13 A01 Sztanisics Martin Tamás 9 01:05:08
14 A17 Vrabély Csaba 9 01:05:29
15 A14 Bogoly Richárd 8 01:06:04
16 A10 Takács Dániel 8 01:07:55


Helyezés Rajtszám Név Egyesület Körszám Idő
1 A62 Módos Gabriella Merida Maraton Team-CST 11 01:03:16
2 A36 Rozsnyai Mariann Meditech SC 10 01:02:08
3 A42 Bartos Judit Merkapt Maraton Team SE 10 01:03:00
4 A44 Cséri Szilvia Hotel Yacht Club KSE 10 01:06:38
5 A57 Felföldi Viktória VKE Nelson-Aminostar 10 01:08:00
6 A49 Halász Anna Merkapt Maraton Team SE 9 01:01:31
7 A61 Varga Orsolya 9 01:02:01
8 A43 Kiss Judit Mazsola KSE 9 01:02:59
9 A45 Szekér Adrienn Hotel Yacht Club KSE 9 01:03:00
10 A67 Czikó Viki 9 01:04:05
11 A41 Nagy Zita Száguldó Virágok SE 9 01:06:40
12 A58 Chovanyecz Emese 9 01:07:46
13 A39 Papp Eszter 8 01:02:30
14 A51 Csigi Szilvia 8 01:05:43
15 A38 Kiss Mónika 8 01:07:47
16 A40 Schweigert Árpádné Ibolya 7 01:09:41
17 A63 Hudák Szilvia Gyilkos Lódarazsak 7 01:09:45
18 A37 Juhász Beáta Gyilkos Lódarazsak SE 6 01:04:36
19 A64 Kiss Júlia 5 01:01:38
20 A55 Szedlacsek Gabriella 5 01:02:12
21 A60 Szabó Borbála Kelly's Klub 5 01:02:56


Profi
Helyezés Rajtszám Név Egyesület Körszám Idő
1 B03 Szalay Péter X2S 17 01:21:32
2 B09 Búr Zsolt Bringabanda 17 01:21:34
3 B05 Süle Róbert KTM Team-Erste Leasing 16 01:22:30
4 B02 Gulyás Ádám LTV Merida Racing 16 01:22:54
5 B04 balázs soma Merida Maraton Team - CST 16 01:24:12
6 B06 Tóth Rajmund Budai Sziklák 15 01:21:28
7 B08 Kovács László Trek SE 14 01:24:10
8 B07 Németh Zoltán cube-csömör 14 01:24:24
9 B10 Cser Gábor  Merida Maraton CST 8 00:43:17


Férfi 1
Helyezés Rajtszám Név Egyesület Körszám Idő
1 C54 Kuti Péter egyszeregy - deviantMTB 14 01:15:18
2 C61 ifj.Gáborházi Károly X2S - Kona Team 13 01:11:05
3 C58 Zudor Imre Gyula PCCC 13 01:12:15
4 C01 Vörös Benedek 13 01:12:19
5 C12 Székely Zsolt Hit.hu Cycling team 13 01:13:43
6 C25 Herk Imre 0 12 01:11:00
7 C31 Forintos Norbert 12 01:11:40
8 C27 Szigeti Gergely 12 01:11:46
9 C46 Szuh Csaba Budai Sziklák SE. 12 01:12:32
10 C23 Pallag Tamás Serrenők 12 01:12:47
11 C17 Kimmel Balázs PCCC 12 01:13:54
12 C38 Varga Ádám 12 01:14:49
13 C11 Havacs Norbert Szolnoki Triatlon és Szabadidő SE 12 01:15:18
14 C19 Szekeres Zsolt KTM Gödöllő 12 01:16:21
15 C04 Földesi Balázs MOFÉM Tean 12 01:16:51
16 C03 Pintér Balázs MOFÉM Team 12 01:21:18
17 C60 Wágner Balázs Merkapt Maraton SE 11 01:10:57
18 C57 Szabó Péter Bringabanda SC 11 01:11:28
19 C20 Bucsi Tamás KTM Gödöllő 11 01:11:45
20 C22 Móni Péter 11 01:12:15
21 C06 Veczán László 11 01:12:57
22 C36 Kovács Dávid 11 01:14:17
23 C40 Annus Ferenc Oldschool Soldiers 11 01:14:36
24 C30 Sónyák Szabolcs Bringabanda SC 11 01:14:41
25 C37 Laykó Zoltán 11 01:15:08
26 C10 Forgács Zoltán Egyéni 11 01:15:44
27 C02 Ondok László Merkapt Maraton Team 11 01:15:45
28 C13 Cselőtei Zoltán 10 01:10:49
29 C18 Szöllősi Imre 10 01:14:27
30 C21 Abonyi Ádám 10 01:15:32
31 C47 Mészáros Attila 10 01:16:08
32 C16 Karaszi Zoltán 9 01:10:44
33 C29 Sebestyén Gábor Márk 9 01:11:03
34 C24 Baski András 9 01:15:03
35 C09 Rácz Hunor 9 01:17:06
36 C26 Szabó Ádám Magellan - Kőbánya TC 9 01:17:16
37 C32 Szabó Gergely 9 01:17:31
38 C34 Barát Viktor 8 01:10:27
39 C05 Kollár József 7 00:55:06
40 C28 Németh Gergely Sújtólég Team 6 01:12:04
41 C07 Gál István 5 00:36:36
42 C48 Mészáros Richárd 5 01:11:46
43 C52 Mai Gábor 2 00:13:03
44 C50 Mészáros Andor 2 00:14:33
45 C33 Kós Viktor 2 00:16:54
46 C14 kicsi viktor 2 00:23:37
47 C35 ifj. Szatmári Zoltán MOFÉM Team 2 00:25:57


Férfi 2
Helyezés Rajtszám Név Egyesület Körszám Idő
1 D58 Osgyányi Tamás AK24 14 01:14:31
2 D44 Filó András Budai Sziklák 13 01:10:59
3 D10 Imre Szabolcs Merkapt SE 13 01:13:25
4 D65 Sram Gábor Bringabanda SC 12 01:08:56
5 D05 Kovács Sándor Merkapt Maraton Team SE 12 01:10:52
6 D15 Kaldi Tamas ZKSE 12 01:11:47
7 D59 Hering Tamás AK24 12 01:12:02
8 D14 Papp Zoltán Trek SE 12 01:12:22
9 D23 Varga Zoltán 12 01:12:33
10 D66 Bolla Gábor Hotel Yacht Club KSE 12 01:12:51
11 D08 Boros Balázs Kelly's Klub 12 01:13:24
12 D36 Lamara Roland 12 01:14:01
13 D01 Bereczki László ZKSE 11 01:09:03
14 D45 Csesznák Zoltán 11 01:09:12
15 D17 ZSOFCSÁK PÉTER 11 01:09:33
16 D11 István Czilik none 11 01:11:07
17 D56 Zátonyi Örs Zsigány AK24 11 01:11:09
18 D38 Török József Bálint 11 01:12:08
19 D68 Háden Tamás Merkapt Maraton Team SE 11 01:12:49
20 D06 Gelencsér Árpád 11 01:13:05
21 D12 Gaál Norbert BringaBanda SC 11 01:13:42
22 D63 Szabó Gergely 11 01:13:44
23 D57 Apáti-Tóth Áron AK24 11 01:14:13
24 D48 Bacsó János Kelly's Klub 11 01:14:28
25 D07 Szabó István ---------- 11 01:14:35
26 D55 Besenyi Norbert 10 01:10:03
27 D69 Kovács Péter 10 01:10:33
28 D16 Virág Imre 10 01:11:34
29 D54 Tüske Gábor 10 01:13:21
30 D30 Horváth istván 10 01:13:29
31 D04 Elek Gábor 0 10 01:13:57
32 D53 Kárász András 10 01:15:00
33 E01 Holló Csaba 10 01:15:40
34 D49 Négyes János 10 01:16:12
35 D34 Urbán György MOFÉM Team 10 01:17:05
36 D40 Lucskai Levente 9 01:10:00
37 D22 Németh Balázs 9 01:10:36
38 D20 Leyrer Kristóf Pénzügyőr SE 9 01:11:28
39 D33 Nagy Ferenc MOFÉM Team 9 01:16:01
40 D52 Kovács Tibor  8 01:09:43
41 D70 Csanak Balázs 8 01:09:43
42 D60 Kiszely András Happy Bike 8 01:09:57
43 D35 Székely Róbert MOFÉM Team 8 01:10:43
44 D61 Csipkés János 8 01:10:48
45 D67 Szrenkó Zoltán 8 01:11:10
46 D03 Szilvágyi Balázs 8 01:11:24
47 D39 Horváth László 8 01:12:44
48 D25 Solti Attila Tamás D'MAG 8 01:17:33
49 D26 Jeszmás Gábor Sújtólég Team 6 01:06:59
50 D64 Dajbler György 4 00:35:02
51 D32 Csiszár József 3 00:36:43
52 D09 Magera András 3 00:37:52
53 D13 Faragó Tamás 3 00:38:28
54 D41 Bihari Gábor Merida Maraton CST 2 00:11:11
55 D18 Rácz László 0 2 00:28:51
56 D19 Molnár Attila 0 2 00:29:35
57 D24 Singer Balázs 2 00:46:13
58 D29 Herbst György 1 00:08:32
59 D21 Polák Gábor 0 00:00:25
60 D62 Holics Tamás 0 00:00:29


-
Master férfi
Helyezés Rajtszám Név Egyesület Körszám Idő
1 E48 Sikos Zoltán Mazsola KSE Keszthely 12 01:10:51
2 E41 Ladányi Miklós Gyilkos Lódarazsak SE. 12 01:12:05
3 E43 Bencz Zoltán Footstrong Team 12 01:13:17
4 E05 erőss károly 12 01:13:50
5 E04 Szentgyörgyi Krisztian  Mozgásvilág.hu 12 01:15:00
6 E39 Blaskovits István 11 01:10:15
7 E38 Zoltai Zsombor 11 01:10:25
8 E18 Rozgonyi Sándor CUBE Csömör 11 01:10:49
9 E47 Guba László 11 01:11:40
10 E56 Ipacs Endre Merkapt Maraton SE 11 01:13:08
11 E30 Takács Gábor 11 01:13:35
12 E44 Pap Miklós 11 01:15:39
13 E42 Hetesi Imre PSE 10 01:10:26
14 E50 Szilágyi Zsolt Hajrá Cila - UltraBalaton Futókör 10 01:10:44
15 E46 Kimmel János Paroc-Yasec team 10 01:11:17
16 E20 Madl Tivadar 10 01:11:40
17 E27 Bíró László 10 01:12:06
18 E45 Nagyfi Tamás Pénzügyőr SE 10 01:13:06
19 E25 Varga Lajos Kinizsi SE Gyenesdiás 10 01:13:30
20 E37 Kazi György 10 01:13:37
21 E28 Molnár Ferenc 10 01:16:19
22 E33 Sebestyén Gábor 10 01:16:26
23 E14 Antók Balázs Telehold Túra Klub 9 01:11:18
24 E21 Fejes Miklós HegyiBringa 9 01:11:41
25 E23 Bleha Gábor 9 01:15:31
26 E06 Kovács Győző SZERPENTIN 9 01:16:15
27 E08 MONORI ANTAL n/a 9 01:17:47
28 E29 Stefán Tibor 9 01:17:51
29 E54 Bocsor N. Ákos nem419ak@freemail.hu 8 01:12:42
30 E12 Ilcsik Csaba 8 01:13:47
31 E07 Zsembery Barnabás KTM Zsembery 8 01:15:25
32 E03 Sztanisics Tamás 7 01:16:09
33 E19 Takács Zoltán 7 01:17:58
34 E02 Kancsal István 7 01:18:53
35 E26 Tengely Sándor  6 01:12:17
36 E09 Dókus András 4 00:36:50
37 E35 Kovács László Gallos Claudus 3 00:33:20
38 E34 Stomfai György MOFÉM Team 2 00:20:10
39 E52 Hufnagl László Trek SE 1 00:08:15
40 E15 Gerencsér Zoltán gerencsér 1 00:12:13
41 E16 Dr. Gerencsér Zoltán gerencsér 1 00:12:51
- E55 Neruda Nándor Budai Sziklák 12 01:11:24


Részletes eredménylista itt!




RedbullFőoldalKapcsolat