Minden, amit tudnod kell az Underworld Kupáról!
2016-08-05 14:20:31

kommentGY. I. K.
Mielőtt kérdezel, olvasd el ezt az összefoglalót!

Ismét nagyon sok képanyag készült!
2011-08-16 11:28:37

kommentA 2011-es verseny videói...










teka logo

merkapt logo




kellys-logo


high5 logo


moose logo


motorex logo


heavy tools logo


tempo sport logo



mozgásvilág logo

bikemag logo

2010-06-14 11:02:34

Eredmények 2010


2010. május 22-én a Merkapt Maraton Sportközpontban első alkalommal került megrendezésre a PORT.hu Underworld Kupa, melynek eredményei - futamok szerint - alább találhatóak. Minden futamban az abszolút eredmények kerültek értékelésre, kivétel az első futam volt, ahol a női és a junior mezőny együtt versenyzett.

F1 Junior Fiú  
Helyezés Rajtszám Név Egyesület Körszám Idő
1 137 Szalontay Bence Merida Maraton Team CST 11 0:59:52
2 114 Bálint András - 10 1:00:02
3 103 Nagy Martin Cube-Csömör 10 1:01:50
4 124 Schmidt Ádám - 10 1:03:36
5 139 Molnár Péter Ózdi Kerékpáros Egyesület 10 1:04:09
6 125 Csesznák Péter HH Team 8 1:00:05
7 127 Hollós Gergő - 8 1:00:22
8 130 Judt Ede - 8 1:00:40
9 140 Horváth Dávid - 8 1:02:27
10 134 Nagy Bálint - 8 1:02:34
11 123 Karl Dávid - 7 1:00:57
12 131 Kaltenecker Dániel - 7 1:01:06
13 126 Séra Dávid - 4 0:29:19
14 136 Török Balázs Forest - 3 1:05:10
 
F1 Női
Helyezés Rajtszám Név Egyesület Körszám Idő
1 135 Dósa Eszter Vitalitás SE-Scott-Xiont 10 1:00:09
2 133 Módos Gabriella Merida Maraton Team - CST 10 1:02:55
3 138 Füzy Anna TREK SE 10 1:05:42
4 106 Balázs Beáta Bringabanda SC 9 1:07:04
5 119 Orosz Anita - 8 0:59:49
6 132 Gáborházi Ágnes - 8 1:01:37
7 129 Halász Anna GiANT GYÖMRŐ 8 1:05:48
8 101 Volf Annamária Merkapt Maraton Team SE 7 1:00:13
9 105 Kiss Judit Kinizsi SE Gyenesdiás 7 1:00:50
10 109 Bartos Judit - 7 1:02:50
11 104 Czikó Viki - 7 1:03:14
12 108 Szántai Vecsera Orsolya Merkapt Maraton Team SE 6 1:01:32
13 111 Szabó Emese - 6 1:03:59
14 118 Solymos Eszter - 6 1:06:22
15 110 Lénárt Rita - 5 1:01:11
16 122 Abonyiné Nemes Erika - 5 1:01:42
 
F2 Profi
Helyezés Rajtszám Név Egyesület Körszám Idő
1 213 Buruczki Szilárd Magellan - Kőbánya TC. 17 1:21:59
2 220 Melts András Corratec World Team - Bringavilág 17 1:23:39
3 204 Ruszin Ádám - 16 1:21:36
4 218 Blazsó Márton Bringabanda SC 16 1:22:00
5 212 Tomás Jurkovič Kompava Team Slovakia 16 1:24:22
6 215 Gulyás Ádám VKE ActivLab Hercules 16 1:24:37
7 211 Peter Hertl Kompava Team Slovakia 15 1:20:13
8 214 Puskás Dávid Cube Csömör 15 1:22:10
9 206 Cser Gábor Go Fast 15 1:23:13
10 222 Gortva László Dh Giraffe KCSE 14 1:21:33
11 210 Fehér Csaba - 14 1:21:34
12 219 Szász Viktor Vitalitás SE Golyán Kerékpár 14 1:21:52
13 203 Kiss Róbert Bringabanda SC 14 1:24:31
14 207 Kecskés Zsolt Giant-Gyömrő 14 1:25:09
15 209 Koroknai Dániel Bringabanda SC. 13 1:20:11
16 216 Kovács László Trek SE 13 1:21:38
17 202 Farkas Zsolt Bringabanda SC 13 1:24:02
18 201 Doszev Gábor Bringabanda SC 13 1:24:59
 
F3 Férfi 1
Helyezés Rajtszám Név Egyesület Körszám Idő
1 329 Pálmai Zsolt ZKSE 13 1:13:13
2 351 ifj.Gáborházi Károly Pilis Cross Country Club 13 1:13:28
3 333 Rózsa László Megalódusz SE 13 1:13:39
4 355 Bánhidi Örs Merida Maraton CST 12 1:12:00
5 334 Beöthy Ádám KFKI Optimista 12 1:12:23
6 306 Naszvadi Gergő Mihály - 12 1:13:33
7 301 Nyerges Zoltán Merkapt Maraton Team SE 12 1:15:43
8 321 Ocztos Gergő - 12 1:16:16
9 317 Kaszanyiczki László Máté Giant-Gyömrő 11 1:10:31
10 345 Antal Ákos Gödöllői Sport Klub 11 1:11:13
11 303 Farkas Levente - 11 1:11:58
12 330 Bálint Balázs - 11 1:12:32
13 349 Szabó Péter BringaBanda 11 1:12:37
14 305 Szabacsi Károly Happy Bike SE 11 1:14:16
15 304 Zavilla Balázs Happy Bike SE 11 1:14:16
16 347 Pálfi György - 11 1:14:31
17 320 Gonda József Esztergomi Küllőszaggatók 11 1:14:48
18 342 Pallag Tamás - 11 1:16:11
19 348 Stipsits Béla - 11 1:16:17
20 318 Kótai Szabolcs - 11 1:16:58
21 312 Varga Ádám Gábor Bringabanda SC 10 1:09:59
22 338 Gál Róbert - 10 1:11:04
23 302 Pólya Imre Merkapt Maraton Team SE 10 1:11:26
24 344 Lánczy Attila - 10 1:11:55
25 341 Dani Viktor - 10 1:12:32
26 323 Szabó Krisztián - 10 1:16:44
27 340 Cziklin Róbert - 10 1:17:57
28 352 Tomonoczy-Darvas Árpád - 9 1:10:15
29 336 Kiszely Krisztián - 9 1:10:28
30 335 Karlowits Balázs - 9 1:10:28
31 324 Tóth Zoltán - 9 1:10:30
32 326 Szabó Gábor - 9 1:11:56
33 322 Barta Attila - 9 1:14:41
34 337 Szabó Róbert Porsche Tatabnya 9 1:15:22
35 314 Tankó József mozgasvilag.hu 9 1:16:16
36 356 Móricz Tamás - 8 1:10:04
37 343 Csonka Zsolt - 8 1:13:03
38 354 Zsila Árpád PancserRiders Team 8 1:16:15
39 353 Zsila Dániel PancserRiders Team 8 1:16:15
40 332 Ványi Dániel Attila - 7 1:10:12
41 310 Drexler Péter - 4 0:32:26
42 313 Gazdag András - 4 0:32:32
43 327 Bótor Dávid - 4 0:36:09
44 319 Batha Tamás Bringabanda 3 0:23:14
45 325 Varga Zsolt - 1 0:06:42
46 316 Timmer Dániel Salgótarjáni HKE 1 0:07:39
47 311 Zeke Bálint Giant - Gyömrő 1 0:08:25
 
F4 Férfi 2
Helyezés Rajtszám Név Egyesület Körszám Idő
1 459 Kuchta Attila - 13 1:11:50
2 460 Filó András Budai Sziklák 13 1:12:32
3 422 Sram Gábor BringaBanda SC 13 1:14:29
4 423 Fernye Lajos SINTESI BIKE NAGY SE 13 1:14:56
5 426 Tóth András - 12 1:11:38
6 404 Ács Péter Happy Bike SE 12 1:11:57
7 444 Mihályi Viktor - 12 1:12:06
8 430 Imre Szabolcs Merkapt Maraton Team SE 12 1:12:15
9 452 Boros Balázs Kelly's Klub 12 1:13:51
10 413 Bolla Gabor ZKSE 12 1:14:27
11 414 Papp Zoltán Trek Sport Egyesület 12 1:15:29
12 445 Galajda Péter Budai Sziklák-Cafe Five 12 1:15:39
13 441 Dudás János - 11 1:10:17
14 408 Kovács Péter FORZA RACING TEAM 11 1:11:06
15 402 Kovács Sándor Merkapt Maraton Team SE 11 1:11:06
16 450 Szalma Csaba - 11 1:11:12
17 339 Vödrös Gergely Merida Maraton Team - CST 11 1:14:17
18 421 Simon Ádám mozgasvilag.hu 11 1:14:56
19 403 Háden Tamás - 11 1:17:44
20 438 Csesznák Zoltán HH Team 11 1:17:57
21 425 Pál Géza - 10 1:10:04
22 448 Lamara Roland - 10 1:10:42
23 405 Besenyi Norbert - 10 1:12:00
24 434 Bóna Endre - 10 1:12:18
25 451 Bacsó János Kelly's Klub 10 1:12:34
26 415 Zboray Gyula - 10 1:13:20
27 436 Tüske Gábor - 10 1:13:24
28 429 Perjési Péter Elit Öngyilkos Alakulat 10 1:15:16
29 401 Négyes János - 10 1:15:25
30 411 Kiszely András Happy Bike 10 1:16:00
31 439 Sinka Gyula - 10 1:16:36
32 407 Zemliczki Zoltan - 10 1:17:49
33 454 Závodi László Merida Maraton Team CST 9 1:09:58
34 437 dr. Pálinkás Péter - 9 1:10:09
35 432 Kárász István Renault Budakalász 9 1:11:31
36 449 Kovács Péter - 9 1:11:46
37 456 Lucskai Levente Zsolt - 9 1:12:17
38 457 Kopornoky Péter Bringabanda-Hungarobike 9 1:15:14
39 455 Zsigmond Viktor - 9 1:17:23
40 424 Varga Gábor /Gawroche/ - 8 1:13:14
41 453 Török József Bálint - 8 1:16:13
42 447 Szentgyörgyi Péter - 8 1:17:43
43 419 Zeke Dániel - 8 1:18:14
44 443 Csiszár József Porsche Tatabánya 7 1:11:40
45 416 Kótai Barnabás - 6 1:11:16
46 417 Romanszky Zsolt Happy Bike SE 4 0:26:09
47 428 Gerényi György - 4 0:34:05
48 410 Gál Attila - 3 0:18:15
49 406 Takács József Komárom-KEFE 2 0:19:27
 
F5 Férfi Master
Helyezés Rajtszám Név Egyesület Körszám Idő
1 549 Tóth Rajmund Budai Sziklák 13 1:11:12
2 538 Fodor Tamás - 13 1:11:35
3 505 Somogyi Sándor Hajdúsági KTE 12 1:12:12
4 550 Fodor Tibor Go-La bringa SC 12 1:12:59
5 522 Szücs Gergely - 12 1:13:00
6 543 Asztalos Gergely - 12 1:13:57
7 501 Pásztor László Merkapt Maraton Team SE 12 1:14:45
8 502 Szeiler Oszkár Merkapt Maraton Team SE 12 1:14:45
9 536 Ladányi Miklós Gyilkos Lódarazsak SE 12 1:15:47
10 513 Sikos Zoltán Kinizsi SE Gyenesdiás 12 1:16:01
11 551 Molnár Csaba Gyilkos Lódarazsak SE 11 1:10:34
12 507 Bencz Zoltán Merida Maraton Team CST 11 1:10:39
13 523 Potor Szilveszter Gyilkos Lódarazsak SE 11 1:10:41
14 514 Keczkó Zoltán Merkapt Maraton Team SE 11 1:11:07
15 545 Guba László - 11 1:12:05
16 535 Imre Zsolt Stukko Design Cycling 11 1:13:00
17 525 Rozgonyi Sándor - 11 1:13:20
18 527 Deák Ferenc - 11 1:13:23
19 504 Kocziha Zoltán Pedáldöngölők HE 11 1:15:25
20 510 Nagy László Cube-Csömör 11 1:15:59
21 520 Hajdu Péter X2S - Kona Team 11 1:16:23
22 530 Illyés László - 11 1:17:48
23 512 Zonkó Ferenc Merida Maraton Team CST 10 1:10:14
24 518 Erdei Pál - 10 1:11:30
25 532 Molnár Ferenc - 10 1:12:53
26 548 Thomaszovics Tivadar - 10 1:13:50
27 547 Nagy Balázs - 10 1:13:59
28 521 Kupi Gábor - 10 1:16:44
29 511 Bodrogai Gábor - 9 1:09:49
30 531 Lender György - 9 1:12:04
31 519 Kaszap Sándor - 9 1:13:54
32 528 Szőke Tamás - 9 1:14:32
33 503 Szilágyi Zsolt - 9 1:16:30
34 541 Kimmel János - 8 1:01:46
35 560 Tábi Attila - 8 1:10:36
36 516 Horváth István - 8 1:12:58
37 529 Blaskovits István - 8 1:15:04
38 540 Kiss János - 8 1:20:03
39 524 Nagy Zoltán Merida Maraton Team CST 7 0:47:28
40 526 Paiss László - 7 1:13:58
41 539 Hufnagl László Trek Józsefhegyi SE 7 1:15:49
42 534 Kovács László - 7 1:18:48
43 542 Nemes Koppány Aquila Sportegyesület 6 1:10:26




Letölthető részletes excel eredménylista itt!




RedbullFőoldalKapcsolat