Minden, amit tudnod kell az Underworld Kupáról!
2016-08-05 14:20:31

kommentGY. I. K.
Mielőtt kérdezel, olvasd el ezt az összefoglalót!

Ismét nagyon sok képanyag készült!
2011-08-16 11:28:37

kommentA 2011-es verseny videói...










teka logo

merkapt logo




kellys-logo


high5 logo


moose logo


motorex logo


heavy tools logo

olimpiai otproba logo


tempo sport logo



mozgásvilág logo

bikemag logo

2013-08-14 15:34:00

Eredmények 2013


2013. augusztus 10-én a Merkapt Maraton Sportközpontban negyedik alkalommal került megrendezésre a MOFÉM Underworld Kupa, melynek eredményei - futamok szerint - alább találhatók. Idén 8 kategóriában kerültek díjazásra a résztvevők, valamint további két kategóriában szerepelnek a próbafutam részvevői.

Próba női
Helyezés Rajtszám Név Egyesület Kör
1 111 Pesek Diana    5
2 103 Becseiné Dürgő Beáta Műhely-Klub Massive 4

 

 

Próba férfi
Helyezés Rajtszám Név Egyesület Kör
1 106 Kakuk András Mozgásvilág.hu 5
2 114 Takács Gergely  Pintér Antik 5
3 112 Szanyi László Balázs   5
4 102 Becsei Sándor Műhely-Klub Massive 5
5 109 Müller Krisztián   5
6 101 Andorka Gyula    4
7 108 Légrády Zsolt    4
8 104 Fehér Zoltán    4
9 113 Szilágyi Ákos    4
10 110 Németh Péter    4
11 107 Kassai Máté   4
12 105 Gimesi István Attila    1

 

 

U19 nő
Helyezés Rajtszám Név Egyesület Kör
1 200 Kurucz Anna Bringabanda SC 10
2 233 Horváth Petra Hegyibringa SE 7

 

 

U19 férfi
Helyezés Rajtszám Név Egyesület Kör
1 215 Meggyesi Bercel PCCC_Rose 12
2 213 Tar Benjámin  Bringabanda SC 12
3 214 Vicze Gergő Esztergomi Küllőszaggatók KE 12
4 203 Fetter Ármin  PCCC 11
5 234 Skotnyár Balázs Sólyom Team SE 11
6 205 Hajba Gergő Alpinbike Team-Giant-Endura 11
7 204 Fördős Gergő Giant Gyömrő 11
8 209 Kis Péter  Evolúció KSE Kisbér  10
9 201 Béres Bence  Femat-ZKSE  10
10 206 Halmi Viktor Giant-Gyömrő 9
11 208 Kazi Alex hosig.hu 9
12 212 Sipos Bálint   9
13 210 Kocsis Gábor Giant-Gyömrő 8
14 202 Dankó Márk  Giant-Gyömrő 6

 

 

Felnőtt nő
Helyezés Rajtszám Név Egyesület Kör
1 218 Cséri Szilvia Femat-ZKSE 10
2 221 Felföldi Viktória VKE-Nelson 9
3 228 Panyi Gabriella  Meditech SC 9
4 231 Steirer Boglárka    9
5 230 Rozsnyai Mariann  deviantmtb 5
6 220 Csóra Melinda Alpinbike Team-Giant-Endura 2

 

 

Felnőtt férfi
Helyezés Rajtszám Név Egyesület Kör
1 345 Fenyvesi Péter Cube Csömör 14
2 341 Meggyesi Gergő PCCC-Rose 14
3 333 Szalontay Bence Merida Maraton Team CST 14
4 319 Kuti Péter  deviantmtb 14
5 303 Bálint András Serrenők 14
6 337 Varga Ádám Bringabanda SC 14
7 316 Kiss Róbert  Bringabanda SC 14
8 304 Csepcsényi Márton    13
9 309 Hegedűs Zoltán  Cube Csömör 13
10 320 Misku Zoltán Merida Maraton Team CST 13
11 325 Ocztos Gergő    13
12 342 Fülöp Zoltán   13
13 334 Szántai Vecsera Bálint Merkapt Maraton Team SE 13
14 318 Kovács Tamás Nagy Sport Egyesület  13
15 327 Rapcsok Ferenc   13
16 317 Koncz István* Siculus Alpin Club 13
17 339 Zudor Imre PCCC 13
18 332 Szabó Tivadar Evolúció KSE Kisbér 13
19 331 Suppan Marton    12
20 340 Pintér Balázs MOFÉM Team 12
21 335 Szuh Csaba  Bike4Life 12
22 307 Filek Miklós    12
23 326 Pallag Tamás  Serrenők  12
24 312 Jandala András Serrenők  12
25 321 Molnár Péter  Ózdi Kerékpáros Egyesület 12
26 313 Jenei Márton   12
27 330 Sónyák Szabolcs Bringabanda SC 11
28 338 Wencz Gergő  Esztergomi Küllőszaggatók  11
29 322 Molnár Zsombor    11
30 302 Bakó Richárd   11
31 308 Gosztonyi Zoltán    10
32 346 Deli Ákos   10
33 344 Renaud Vallier   10
34 300 Ambrus Gábor    9
35 301 Bacsa Károly    9
36 306 Farkas János   8
37 311 Hirschberg Ádám  Bike4Life 6
38 329 Söjtöry Bálint Iron County Bikers 6
39 324 Nagy Zsolt Mozgásvilág/Ride4Life 3
40 305 Duló Dániel   3
41 343 Remete Kornél   3
42 336 Tóth Gábor Gyula    1

 

 

Master 1 nő  
Helyezés Rajtszám Név Egyesület Kör
1 225 Módos Gabriella  Merida Maraton Team CST 11
2 223 Hudák Szilvia Merkapt Maraton Team SE 9
3 232 Szántai Vecsera Orsolya Merkapt Maraton Team SE 8
4 229 Puskás Erika   7
5 217 Buza Mónika  Sólyom Team SE 6
6 224 Katus Eszter    6
7 216 Bartos Judit Merkapt Maraton Team SE 3

 

 

Master 1 férfi
Helyezés Rajtszám Név Egyesület Kör
1 404 Búr Zsolt Alpinbike Team-Giant-Endura 15
2 405 Cser Gábor Alpinbike Team-Giant-Endura 14
3 456 Tóth András Hegyibringa SE 14
4 418 Hasenfratz Péter    14
5 445 Takács Tamás  Merida Maraton Team CST  13
6 436 Rózsa László    13
7 409 Dervalics Gábor  Femat-ZKSE 13
8 414 Filó András Bike for life 13
9 425 Lebedy Máté   13
10 453 Zsofcsák Péter  Alpinbike Team-Giant-Endura 13
11 413 Fehér Csaba Merkapt Maraton Team SE 13
12 441 Szapor Gergely VeloPrima  13
13 444 Szmolka Zoltán  Deviantmtb - egyszeregy 13
14 406 Csete Sándor Merkapt Maraton Team SE 12
15 421 Kovács Károly  Evolúció KSE Kisbér 12
16 411 Dreysier Zoltán  Faláb System Team 12
17 422 Kovács Sándor* Merkapt Maraton Team SE 12
18 448 Török József Bálint Tatanka Racing Team  12
19 423 Kulin Richárd   12
20 412 Elter Balázs    12
21 455 Kispál Gábor MOFÉM Team 12
22 408 Czeczó Tamás    12
23 417 Hamar László   11
24 433 Ondok László Merkapt Maraton Team SE 11
25 403 Bödöcs Róbert   11
26 419 Holló Csaba    11
27 457 Szokolay Zsigmond Hegyibringa SE 11
28 428 Molnár Gábor  Tekergők 10
29 438 Rózsavölgyi Miklós    10
30 437 Rózsavölgyi János   10
31 458 Szilvávgyi Balázs Hegyibringa SE 10
32 452 Wibling Ferenc Tekergők 10
33 450 Tüske Gábor   10
34 447 Toba Zoltán    9
35 424 Lakatos Áron  Talponsíelők Sport Egyesület 9
36 440 Szabó Zsolt  KKSK  9
37 426 Mausch Balázs    9
38 402 Bodnár Attila László   8
39 434 Paucsics Szabolcs    8
40 439 Solti Attila Tamás  D'MAG Közösség 8
41 446 Temesvári Gábor   5
42 429 Móni Péter    3
43 449 Trsztyinszki János    2
44 443 Szepesi Lajos  MOFÉM Team 2

 

 

Master 2 férfi
Helyezés Rajtszám Név Egyesület Kör
1 514 Imre Szablocs* Merkapt Maraton Team SE 14
2 508 Fésüs László  Meditech SC  14
3 554 Petrovics Gábor Merida Maraton Team 14
4 563 Berkes Mészáros János Meditech SC  14
5 549 Tóth Rajmund Bike4Life 13
6 530 Pásztor Károly   13
7 528 Németh Zoltán  Cube-Csömör 13
8 555 Nagyfügedi Zsombor  deviantmtb 13
9 503 Borbély József Attila  Sólyom Team SE 13
10 515 Káldi Tamás  Femat-ZKSE 13
11 539 Szentgyorgyi Krisztian  Mozgásvilág.hu 13
12 521 Ladányi Miklós Merkapt Maraton Team SE 12
13 534 Sikos Zoltán  Mazsola KSE Keszthely 12
14 519 Kovács László  Trek SE 12
15 543 Tóth György  Akerékpárbolt  12
16 516 Kazi György gateszerviz.hu 12
17 523 Lizán Péter HP 12
18 551 Kele János MOFÉM Team 12
19 513 Hován Róbert NYKSE 12
20 500 Bagoly Béla   11
21 512 Horváth Győző    11
22 546 Zsigri Sándor    11
23 541 Szvoren Szabolcs   11
24 511 Hetesi Imre  Pénzügyőr SE 11
25 540 Szívós János  MOFÉM Team 11
26 505 Fehérgyarmati-Tóth Károly HegyiBringa SE 11
27 533 Serfőző Péter   11
28 524 Makkos Krisztián  Duna Kerékpár 11
29 552 Zele László   11
30 532 Sajcz László   11
31 509 Hazai Tibor Esztergomi Küllőszaggatók KE 10
32 504 Cseri Csaba   10
33 542 Tigris   10
34 527 Nagy Tamás Eger MTB 10
35 545 Wencz Miklós  Esztergomi Küllőszaggatók 10
36 544 Vasvári Gergely  HegyiBringa SE 10
37 522 Lender György   10
38 550 Virág Viktor MOFÉM Team 10
39 506 Fejes Miklós  HegyiBringa SE 10
40 529 Pap Miklós    9
41 538 Szabó Péter   9
42 556 Haden Csaba Hajtány Team 9
43 507 Fervágner Zoltán    9
44 531 Pásztor László Merkapt Maraton Team SE 6
45 535 Sípos Gyula    4
46 502 Bárdos József    4
47 525 Margaritovics Márkó    2

 

 

Master 3 férfi
Helyezés Rajtszám Név Egyesület Kör
1 536 Sólyom Lajos  Sólyom Team SE 11
2 548 Kocsi Imre X2S Haibike Team 11
3 526 Monori Antal    9
4 547 Paiss László   5



RedbullFőoldalKapcsolat