Minden, amit tudnod kell az Underworld Kupáról!
2016-08-05 14:20:31

kommentGY. I. K.
Mielőtt kérdezel, olvasd el ezt az összefoglalót!

Ismét nagyon sok képanyag készült!
2011-08-16 11:28:37

kommentA 2011-es verseny videói...










teka logo

merkapt logo




kellys-logo


high5 logo


moose logo


motorex logo


heavy tools logo


tempo sport logo



mozgásvilág logo

bikemag logo

2012-08-13 15:06:57

Eredmények 2012


2012. augusztus 11-én a Merkapt Maraton Sportközpontban harmadik alkalommal került megrendezésre a MOFÉM Underworld Kupa, melynek eredményei - futamok szerint - alább találhatóak. Minden futamban az abszolút eredmények kerültek értékelésre, kivétel az első futam volt, ahol a női és a junior mezőny együtt versenyzett.

Junior férfi
Helyezés Rajtszám Név Egyesület Körszám Idő
1 A38 Vicze Gergő Esztergomi Küllőszaggatók KE 12 01:02:09
2 A37 Lerner Csaba  12 01:02:30
3 A32 Hardi Krisztián HegyiBringa 11 01:00:26
4 A34 Jenei Márton 11 01:00:41
5 A33 ifj.Szöllősi Ferenc Szöllősi Team 10 01:03:42
6 A30 Fördős Gergő Giant-Gyömrő 6 00:40:00
7 A35 Judt Ede  5 00:35:08
8 A36 Kocsis Gábor 2 00:07:51
9 A31 Halmi Viktor 1 00:00:09


Helyezés Rajtszám Név Egyesület Körszám Idő
1 A14 Kiss Judit Mazsola KSE Keszthely 11 01:06:04
2 A23 Szekeres Viktória KTM Gödöllő 10 00:59:59
3 A4 Chovanyecz Emese Hotel Yachtclub KSE 10 01:01:13
4 A5 Czikó Viki 10 01:01:27
5 A20 Steirer Boglárka  10 01:04:58
6 A25 Szöllősi Virág Szöllősi Team 10 01:07:25
7 A16 Kramarik Éva 9 00:59:53
8 A12 Hudák Szilvia 9 01:00:26
9 A13 Kaufmann Brigitta Merkapt Maraton Team SE 9 01:04:21
10 A1 Balázs Bernadett  9 01:06:11
11 A7 Farsang Judit 9 01:06:39
12 A17 Matolcsi Zita X2S Haibike Team 9 01:07:14
13 A10 Gévay Lilianna  8 00:59:44
14 A24 Szőke Rita  Szöllősi Team 8 01:02:19
15 A15 Kiss Mónika 7 01:02:02
16 A19 Nagy Zsanett 7 01:02:05
17 A6 Dürgő Beáta Műhely-Klub Massive 7 01:04:55
18 A8 Felföldi Viktória VKE-Nelson 6 00:32:23
19 A3 Bartos Judit  Merkapt Maraton Team SE 3 00:12:06
20 A22 Szekér Adrienn ZKSE 2 00:06:37


Elit
Helyezés Rajtszám Név Egyesület Körszám Idő
1 B1 Búr Zsolt Bringabanda SC 18 01:20:01
2 B8 Szalay Péter Haibike X2S Team 18 01:21:26
3 B11 Fenyvesi Péter Bringabanda SC 18 01:24:54
4 B10 Tóth András VKE-Nelson-Salice-Endura-High5 17 01:20:38
5 B7 Szabó András  Merida Maraton Team CST  17 01:22:12
6 B2 Cser Gábor  Alpinbike 17 01:23:27
7 B9 Takács Tamás  Merida Maraton Team CST  17 01:23:35
8 B4 Németh Zoltán Cube-Csömör 16 01:23:36
9 B6 Specziár Viktor CUBE-Balaton Team 14 01:09:42
10 B5 Raul Marquez The Bike Run 14 01:23:47
 


Hobby férfi 1
Helyezés Rajtszám Név Egyesület Körszám Idő
1 C23 Kuti Péter deviant MTB 15 01:14:19
2 C2 Bálint András  Serrenők 14 01:10:19
3 C27 Pintér Balázs MOFÉM Team 14 01:10:57
4 C7 Czine Roland Bikeexpress SE 14 01:11:14
5 C6 Csepcsényi Márton  14 01:11:28
6 C37 Szekeres Zsolt KTM Gödöllő 14 01:13:34
7 C42 Zudor Imre  PCCC 14 01:14:06
8 C21 Kövér Márton 14 01:14:10
9 C26 Pallag Tamás Serrenők 14 01:15:31
10 C11 Földesi Balázs MOFÉM Team 14 01:15:43
11 C22 Kun Máté 13 01:11:58
12 C28 Rózsa Csaba 13 01:12:46
13 C34 Suppan Márton  Gödöllői SK 13 01:13:17
14 C41 Varga Ádám  13 01:13:51
15 C31 Sebestyén Gábor Márk SeBike 12 01:10:17
16 C10 Fehér István 12 01:10:50
17 C5 Csányi Péter 12 01:11:06
18 C19 Kiss Róbert Bringabanda SC 12 01:11:14
19 C33 Sónyák Szabolcs Bringabanda SC 12 01:11:42
20 C13 Földesi Péter  12 01:12:35
21 C14 Forgács Zoltán Mesterbike Team 12 01:13:24
22 C24 Mayer Balázs 12 01:14:11
23 C1 Apjok Róbert  11 01:03:15
24 C43 Misku Zoltán Merida Maraton Team CST 11 01:10:17
25 C35 Szabó Ádám  Bikeexpress SE 11 01:10:17
26 C4 Botlik Dániel 11 01:11:28
27 C3 Barát Viktor  11 01:21:12
28 C25 Méhes Dávid  Merida Kőbánya Tc  10 00:54:09
29 C36 Szakonyi Ádám  9 01:00:33
30 C17 Jung Vilmos 9 01:12:02
31 C20 Köffer Ákos  4 00:19:40
32 C39 Szőke Gábor  4 00:20:20
33 C40 Tekes Ákos 4 00:46:32
34 C32 Simon Döme András Hajdúsági KTE 3 00:13:25
35 C12 Földesi Norbert 2 00:06:41
36 C8 Drahos Tamás  2 00:08:51


Hobby férfi 2
Helyezés Rajtszám Név Egyesület Körszám Idő
1 D47 Osgyáni Tamás  15 01:11:21
2 A9 Tóth András Hegyibringa 15 01:15:15
3 D50 Pálmai Zsolt Market Cycling Team 14 01:11:31
4 D16 Dervalics Gábor  ZKSE  14 01:11:32
5 D55 Sram Gábor Bringabanda SC  14 01:13:26
6 D1 Bereczki László 14 01:14:24
7 D49 Pál Géza  Bringabanda SC 14 01:14:25
8 D70 Zsofcsák Péter  Albinbike 14 01:14:35
9 D8 Bolla Gábor  ZKSE 13 01:10:01
10 D56 Szántai Vecsera Bálint Merkapt Maraton Team SE 13 01:10:45
11 D24 Háden Tamás  Merkapt Maraton Team SE 13 01:11:25
12 D20 Fülöp Zoltán 13 01:11:46
13 D34 Kovács Sándor Merkapt Maraton Team SE 13 01:12:07
14 D13 Csete Sándor Merkapt Maraton Team SE 13 01:13:22
15 D61 Török József Bálint Tatanka Racing Team 13 01:13:56
16 D54 Spisák Péter 13 01:14:24
17 D45 Ondok László  Merkapt Maraton Team SE 13 01:15:04
18 B3 Ábrahám Zoltán  Hegyimazsolák SE 12 01:10:06
19 D42 Nagy Attila  12 01:10:23
20 D69 Zemplényi Róbert  12 01:10:25
21 D41 Molnár Zsombor 12 01:10:59
22 D51 Pauker Bence  12 01:11:22
23 D36 Kulin Richárd 12 01:11:22
24 D33 Kovács Péter  12 01:11:23
25 D39 Meszáros Turbos Zsolt Zsülien ASE 12 01:11:56
26 D67 Virág Imre  Szingó SE 12 01:12:34
27 D53 Radics András 12 01:12:37
28 D22 Gáspár Zsolt Livestrong 12 01:13:44
29 D5 Becsei Sándor Műhyely-Klub Massive 12 01:15:18
30 D38 Leyrer Kristóf Pénzügyőr SE 12 01:15:28
31 D40 Molnár Gábor  12 01:15:44
32 D63 Tüske Gábor 12 01:16:25
33 D6 Alberti Mihály  12 01:16:46
34 D9 Boronkay Péter TakarékPont 11 01:04:29
35 D27 Kárász András 11 01:10:25
36 D25 Hamar László 11 01:10:41
37 D32 Kollár József SZ.T.K. 11 01:10:44
38 D10 Bors Péter  HBSE  11 01:10:47
39 D35 Kránicz Tamás 11 01:10:58
40 D7 Bödöcs Róbert 11 01:11:06
41 D11 Botás Krisztián TakarékPont 11 01:11:39
42 D66 Veréb Gábor TakarékPont 11 01:11:39
43 D29 Kiss Sándor 11 01:11:44
44 D26 Jóború László 11 01:12:57
45 D30 Kiss Viktor  11 01:16:24
46 D68 Vörös Áron 10 01:10:03
47 D17 Dobóczi Joakim  MOFÉM Team 10 01:10:18
48 D15 Czilik István  10 01:11:05
49 D60 Takács Márton  10 01:11:15
50 D12 Buka Csongor  10 01:11:26
51 D58 Székely Róbert  MOFÉM Team 9 01:10:24
52 D31 Kocsis Péter 9 01:10:59
53 D44 Ökrös Richárd Máté 9 01:11:22
54 D2 Andóczi-Balog Tamás 9 01:12:15
55 D19 Fehér Paszkál SSNr1 5 00:23:33
56 D37 Lamara Roland 5 00:25:43
57 D48 Pajer László 5 00:29:37
58 D57 Szatmári József evopro sportclub 3 00:15:07
59 D4 Balázs János  2 00:08:34
60 D18 Fábián Dávid TakarékPont 1 00:00:09


Master férfi
Helyezés Rajtszám Név Egyesület Körszám Idő
1 E21 Imre Szabolcs Merkapt Maraton Team SE 15 01:13:57
2 E11 Borbély József Attila Sólyom Team 14 01:11:19
3 E36 Ladányi Miklós Gyilkos Lódarazsak SE 14 01:12:18
4 E15 Dudás János 14 01:12:56
5 E5 Bencz Zoltán  Footstrong 14 01:13:48
6 E32 Kovács László Trek SE 14 01:15:46
7 E53 Sikos Zoltán Mazsola KSE Keszthely 14 01:15:53
8 E60 Szentgyörgyi Krisztian 13 01:11:00
9 E51 Pásztor Károly 13 01:11:31
10 E49 Pálinkás Viktor  KTM Gödöllő 13 01:11:44
11 E66 Tóth György  A kerékpárbolt 13 01:12:00
12 E69 Zoltai Zsombor  13 01:12:18
13 E28 Kele János 13 01:14:22
14 E34 Kun Dávid  13 01:14:35
15 E47 Ódor János  12 01:10:16
16 E22 Ipacs Endre Merkapt Maraton Team SE 12 01:10:18
17 E59 Pribula Adrián  12 01:10:54
18 E25 Káldi Tamás ZKSE 12 01:11:18
19 E39 Lizán Péter 12 01:11:29
20 E50 Pap Miklós Nagykanizsa 12 01:11:32
21 E26 Kazi György gateszerviz.hu 12 01:12:08
22 E62 Szívós János  MOFÉM Team 12 01:13:03
23 E63 Szöllősi Ferenc Szöllősi Team 12 01:13:25
24 E1 Ábrahám János Tatanka Racing Team  12 01:13:46
25 E6 Bíró László 12 01:15:35
26 E3 Bárdos József 12 01:16:05
27 E67 Varga Lajos Kinizsi SE 12 01:16:22
28 E24 Jenei Zoltán 12 01:16:32
29 E38 Lender György 11 01:10:11
30 E20 Horváth Győző 11 01:10:17
31 A2 Szilvágyi Balázs 11 01:11:04
32 E2 Balázs Gábor 11 01:11:20
33 E56 Szabó László 11 01:13:08
34 E17 Fehérgyarmati-Tóth Károly TakarékPont 11 01:13:13
35 E43 Müller Róbert 11 01:13:31
36 E9 Bognár Gábor 11 01:13:52
37 E52 Sebestyén Gábor SeBike 11 01:14:39
38 E68 Vásárhelyi Norbert  11 01:15:33
39 E40 Margaritovics Márkó 11 01:16:09
40 E18 Fejes Miklós HegyiBringa 11 01:16:37
41 E33 Kovács Tibor 11 01:17:23
42 E44 Nagy Ferenc  MOFÉM Team 11 01:17:36
43 E10 Bör Zoltán MOFÉM Team 10 01:13:09
44 E57 Szabó Péter  10 01:15:07
45 E4 Barta Gyula  10 01:15:12
46 E27 Keczkó Zoltán Merkapt Maraton Team SE 9 00:53:05
47 D23 Háden Csaba 9 01:11:57
48 E19 Guba László Budai Sziklák 8 00:40:01
49 E64 Szrenkó Zoltán 8 01:14:09
50 E7 Blaskovits István 6 00:29:57
51 E54 Stomfai György  MOFÉM Team 5 00:39:57
52 E8 Bleha Gábor 4 00:24:30
53 E31 Kovács Balázs Footstrong 3 00:10:38
54 E55 Szabó Krisztián 3 00:17:53
55 E65 Takács Gábor Fixed Gear Hungary 2 00:06:56
56 E58 Szántó Zoltán  2 00:07:45
57 E12 Bozóki Zoltán 1 00:00:21
58 E14 Dr. Dinya Tamás  1 00:00:26
59 E41 Miklosi László 1 00:00:30
60 E23 Iski Zsolt 1 00:00:34


A részletes eredménylista itt található!




RedbullFőoldalKapcsolat